Blog

Leasing samochodu używanego – co warto wiedzieć?

Leasing samochodu używanego może okazać się dla przedsiębiorcy bardzo korzystny. Ze względu na przedmiot umowy, czyli auto z rynku wtórnego, istotne jest jednak to, by wybrać wiarygodną firmę leasingową, zapewniającą korzystną ofertę, w tym oczywiście pojazd w dobrym stanie technicznym. Dla przyszłego leasingobiorcy wszelkie dokumenty dokładnie sprawdzić może doradca leasingowy. Co jednak warto wiedzieć o leasingu samochodu używanego już teraz?

Leasing dla nowej firmy – co warto wiedzieć?

Miano „nowej firmy” dla każdego leasingodawcy może być innym pojęciem. Inne mogą być też zasady udzielania leasingu czy oferty dotyczące konkretnego środka trwałego. Mimo wszystko warto mieć świadomość tego, że istnieją leasingi dla nowych firm, które pozwalają na dynamiczny rozwój i zwiększenie konkurencyjności na rynku przedsiębiorstwa.

Czy leasing bez BIK jest możliwy?

Oferty firm leasingowych są dzisiaj bardzo rozbudowane – leasingodawcy elastycznie podchodzą do swoich klientów, gwarantując liczne udogodnienia. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z leasingu bez BIK, a także bez weryfikowania informacji w KRD. Jak wygląda to w praktyce? Sprawdź podstawowe informacje, a o szczegóły pytaj doświadczonych doradców leasingowych – skorzystaj ze wsparcia niezależnego eksperta od leasingu Łukasza Kiełka.

kontakt

Najłatwiej po prostu do mnie zadzwonić. Jednak gdybym nie odbierał, możesz do mnie napisać.
Zostaw kontakt zwrotny, a na pewno odpowiem!


lukasz-kielek-formularz

Formularz Kontaktu

Imię i Nazwisko*:


E-mail:


Telefon


Temat wiadomości


Wiadomość